Sosyal Medya Yönetici Takvimi  [İnfografik]

Sosyal Medya Yönetici Takvimi [İnfografik]

Buradan ” Sosyal medya yöneticisi nedir? Bu insanlar ne iş yapar? Onların yaptığı işi ben de yaparım.” tarzı bir sürü soru ve yoruma maruz kalarak isyan eden, sosyal medya hesap yöneticisi arkadaşlara sesleniyorum. Siz hiç üzülüp, bu şekilde konuşanlara kafanızı takmayın. Olaylara, ”Yeni nesil meslek, bilmemeleri normal.” diye pozitif açıdan bakmaya çalışın. Çünkü siz zaten biliyorsunuz ki futbol oynayan herkes nasıl futbolcu olmuyorsa,  sosyal medya kullanan herkes de sosyal medyacı olmuyor.

Neden mi? Nedenini tabi ki bir infografikle açıklayacağım. Ama öncesinde şunu söylemek istiyorum. Bu infografiği Sprout Social‘ı gezinirken gördüm. ” Tamam. ” dedim sosyal medya yöneticileri için tam da aradığım takvim bu. Hemen Türkçe’ye çevirip, biraz da orasıyla burasıyla oynadım ve infografiği değişik bir hale soktum.

Eğer bu takvimi ya da fazlasını yerine getiriyorsanız, bilin ki siz bir sosyal medya hesap yöneticisisiniz. Yok ben bunları yapmıyorum diyorsanız, o zaman hemen takviminizi oluşturmanızı öneririm.

Sosyal Medya Yöneticileri İçin Takvim [İnfografik] .001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir