Oteller İçin Sosyal Medya Yönetimi [İnfografik]

Oteller İçin Sosyal Medya Yönetimi [İnfografik]

Bugün lapa lapa kar yağsa bile, otellerin erken rezervasyon reklamları her yerde karşımıza çıkıyor. Reklamlar o kadar yoğun ki, bizi de ister istemez yaz için plan yapmaya itiyor desem yeri. Fakat o kadar çok seçenek var ki, hangi oteli seçmeliyim, nerde tatil yapmalıyım vb… sorular, insanları seçim yapma konusunda zorluyor. Tabi seçeneğin fazla olduğu bir ortamda tahmin edersiniz, rekabette çok fazla. Peki bu rekabette öne çıkmak isteyenler sizce neler yapmalı?

Adwords? Sosyal medya? Mobil uygulama? Evet aslında bunların her biri işletmeyi dijital ortamda destekleyecek kanallar, fakat bugün konumuz otellerin daha birkaç yıl öncesine kadar farkına vardığı sosyal medya.

Aşağıdaki infografikte oteller için sosyal medya yönetimi nasıl yapılmalı konusuna değindim. İnfografiği incelerseniz, sosyal medyada bir otelin yapması gerekenleri adım adım anlattım.

İşte oteller için sosyal medya yönetiminin önemi:

Oteller İçin Sosyal Medya Yönetimi [İnfografik].001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

3 yorum “Oteller İçin Sosyal Medya Yönetimi [İnfografik]

  1. Merhaba SİBEL HANIM
    İyi vede güzel bir çalışma yapmışsınız…
    Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir