Online Davetiye Hizmeti Sağlayan Davet Postası Sayesinde, Davetiyeleriniz Artık Dijitalleşecek

Online Davetiye Hizmeti Sağlayan Davet Postası Sayesinde, Davetiyeleriniz Artık Dijitalleşecek

Davet Postası Türkiye pazarında henüz olmayan ve davetiyelerinizi dijitalleştirerek size online davetiye hizmeti sunmak isteyen çok yeni bir girişim.

Ağustos ayında sektöre giriş yapan Davet Postası, basım maliyetlerinizi azaltarak; sizi dağıtım stresinden kurtarmayı amaçlıyor. Ayrıca kullanıcılarının gönderim sonrasında davetlilerin katılım durumlarını siteden takip edebilecekleri bir hizmet sunarak, sizi tek tek LCV alma zahmetinden kurtarıyor.

Sistem nasıl çalışıyor?

Sistem kullanıcıların hiç zorlanmadan, kolayca davetiye oluşturup gönderebileceği şekilde tasarlandı. Zevkinize uygun davetiye tasarımını seçebileceğiniz platformda, zarfınızı ve hatta pulunuzu bile kendinize göre düzenleyebiliyorsunuz. Detaylarınızı da gün, saat ve yer olarak belirttikten sonra, artık davetiyeniz gönderime hazır hale geliyor.

Bu Davet Postası’nda yapmanız gereken ve kısa sürede, kolayca halledebileceğiniz ilk adım. Daha sonrasında, İster adres defterinizden yükleyerek, ister bir Excel dosyasından aktararak, isterseniz de elle tek tek girerek davetli listenizi oluşturuyorsunuz. Ardından davetiyenizi dilediğiniz zaman, seçtiğiniz davetlilerin eposta adreslerine gönderiyorsunuz.

İşte bu kadar!

Yapmanız gerekenler bitti. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey, arkanıza yaslanıp davetpostasi.com üzerinden davetlilerinizin davetiyeyi alıp almadığını, okuyup okumadığını, gelip gelmeyeceğini ve hatta kaç kişi geleceklerini takip etmek. Sistem dilerseniz LCV yapmamış olan misafirlerinize hatırlatma yapılmasını seçeneğini de size sunuyor.

Davet Postası’na Üye olmak size ne tür avantajlar sağlar? 

Davet Postası üyelerine birçok avantaj sağlıyor.  davetpostasi.com’a ilk üye olduğunuzda, 25 Davet Para hediyesi kazanıyorsunuz ve 25 davetliye kadar platformun size sunduğu tüm hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca site üzerindeki adres defterinizde tüm kontaktlarınızın bilgilerini tutabiliyor ve sonraki davetlerinizde de kullanabiliyorsunuz.

Site üzerinde hem size gelen, hem de gönderdiğiniz tüm davetiyeleri saklayabiliyor, ayrıca gönderdiğiniz bir davetiyeyi isterseniz kopyalayarak ilerde vereceğiniz bir davet için kolayca davetiye oluşturabiliyorsunuz.

Ayrıca şu anda açılışa özel 150 Davet Parası hediyesi de Davet Postası üyelerine hediye.

Davet Postası Ödeme Sistemi Nasıl?

Davet Postası’nda geçerli olan para birimi Davet Para.

Kullanıcılar site üzerinden kendi ihtiyaçlarına uygun olan adetteki avantaj paketlerinden veya tek tek istedikleri adette Davet Parayı istedikleri her zaman satın alabiliyor. Bu paraları davetiye gönderiminde kullanıyorlar.

Her davetiye şablonunun kaç davet para olduğu altında belirtiliyor. Ayrıca kullanıcılar zarfın iç desenini veya pulunu kişiselleştirmek isterlerse ek Davet Para harcayarak bunu da gerçekleştirebiliyor. Eğer kişiselleştirmezlerse sadece davetiye şablonunun Davet Para değerini davetli adetleriyle çarparak ödeme yapıyorlar.

Paket fiyatları 25 Davet Para için 10TL’den başlıyor ve 5000 Davet Para için 500TL’ye kadar farklı büyüklüklerde devam ediyor. Davet Postası daha büyük bir paket almak isteyen kullanıcılarına talep bazında farklı paket alternatifleri sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir