Muhtar Kent’ten Altın Değerinde Öğütler  [İnfografik]

Muhtar Kent’ten Altın Değerinde Öğütler [İnfografik]

Bugün konumuz, herkesin paylaşımlarına sürekli konu olan; (kendimi de kastediyorum) Steve Jobs, Elon Musk, Mark Zuckerberg gibi isimler değil. Ülke olarak en övündüğümüz isimlerden biri olan, Coca Cola’nın CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı ”Muhtar Kent.”

Ülkemizden çıkan başarı hikayelerinin kahramanlarından biri… Sürekli belirli bir kitle tarafından eleştirilere maruz kalsa da, benim gözümde burada yazdığım 2 cümle ile anlatılmayacak kadar dolu dolu bir insan.

**Eleştirenlerin sevinmesi açısından söylüyorum, Muhtar Kent 2017 Mayıs’ta Coca Cola CEO’luğunu bırakacağını açıkladı. Hadi gözünüz aydın.

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Coca Cola’nın başındaki ismin yani Muhtar Kent’in deneyimlerinden faydalanmak isteyenler ise, bu yazı sizin için. (Buradan Linkedin için bol bol malzeme çıkabilir.)

Keyifli okumalar…

muhtar-kentten-altin-degerinde-ogutler-infografik-001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

4 yorum “Muhtar Kent’ten Altın Değerinde Öğütler [İnfografik]

  1. Sibel hanım merhaba,
    yanlış anlamayın ama Muhtar farklı bir şey söylememiş klasik söylemler..

  2. Tipik Amerakan kafa yapisi…bizimkilerde yazili olanlari (bu blog sahibi de)sadace Türkceye tercüme ediyor.
    Eger bu isi profesyonel yaparak Türkiye deki insanlara ulasmak istiyorsaniz biraz arastirma bütcesi ayirip, Türkiye yi inceleyin…
    ABD de yazilmis pazarlama ve iletisim sacmaliklarini Türkiye ye uyarlamaya kalkmayin…sonuc alamazsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir