Linkedin’in En Sevilen Yanı: Motivasyon Sözleri [İnfografik]

Linkedin’in En Sevilen Yanı: Motivasyon Sözleri [İnfografik]

Linkedin‘de insanların paylaştıkları şeylere bakıyorum, bakıyorum, bakıyorum… Hala markaların ve bireylerin en çok paylaştıkları şeyin motivasyon cümleleri olduğunu görüyorum. Aslında sadece Linkedin‘de değil, her sosyal ağda durum böyle. İnsanlar ilham veren sözlerin yer aldığı paylaşımlarla etkileşime geçmeyi seviyor. Ya bu sözlerde kendilerinden bir şeyler buluyor ya da ilham alıyorlar.

Markalar ürünlerini övdüğünde insanların etkileşime geçmemelerinin sebebi de, aradaki bu bağlantıyı kuramamak aslında. Fayda yok, eğlence yok, duygulara dokunan bir şey yok… Neden etkileşime geçsinler ki? Fakat şunu da söylemeden geçemeyeceğim, gerçek zamanlı pazarlama ile birleştirildiğinde ürünleri öven bu gönderiler efsane oluyor.

Neyse konumuza dönelim…

Baktım herkes bu ilham sözlerini paylaşıyor. Ben de bu konuyla ilgili bir infografik yaparak, sevilerek paylaşılan insanların sözlerini toparlayayım dedim.

Benim favorim her daim Elon Musk’tır. Ama Marissa Mayer’e de Angela Merkel’e duyduğum gibi bir saygı duyduğumdan, onu da es geçmek istemedim.

Kalite nicelikten daha önemlidir. Steve Jobs Click To Tweet Sadece risk, şans değil. Mark Zuckerberg Click To Tweet İşler asla zor değildir. Yeter ki onları küçük parçalara bölebilelim. Henry Ford Click To Tweet

Linkedin’in En Sevilen Yanı- Motivasyon Sözleri [İnfografik].001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir