LinkedIn Üzerine Bir Test İnfografiği

LinkedIn Üzerine Bir Test İnfografiği

Dikkat, dikkat! Bu bir deneme infografiğidir. Neden mi? Çünkü sosyal medyaya, özellikle Linkedin‘e bakınca görüyorum ki,  başarı ve başarısızlık üzerine birçok paylaşım yapılıyor. Hatta ve hatta birçok insan bu paylaşımları beğeniyor, yorum yapıyor ve paylaşıyor. Durum böyle olunca bende düşündüm ki, bu etkileşimi yüksek olan paylaşımlardan bir tane de ben yapayım.

Aslında ölçmek istediğim ve yanıt almak istediğim sorular şunlar:

1- Bu infografik diğer yazılarımdan ve infografiklerimden daha çok etkileşim alacak mı?

2- İnfografiğin her parçasını post haline getirsem ve paylaşsam, daha mı mantıklı hareket etmiş olurum?

3- İnsanlar motive oldukları için mi yoksa kendilerini başarılı hissettikleri için mi bu tür gönderileri paylaşıyor? (Bu bir psikolojik deney değildir!)

Tüm sorularıma cevap bulmak umuduyla…

başarılı ve başarısız insanların özellikleri.001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

3 yorum “LinkedIn Üzerine Bir Test İnfografiği

  1. Haklısınız.Linkedin de motivasyon ile ilgili çok sözler yayınlanır.. Bende fazlasıyla inandığım sözleri yayınlarım ki, belki birilerini motive eder, ya da yardımcı olur…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir