JivoChat İle Site Ziyaretçilerinizi Mutlu Müşterilere Dönüştürün

JivoChat İle Site Ziyaretçilerinizi Mutlu Müşterilere Dönüştürün

Bir web sitesine girdiğim zaman en sinir olduğum şeylerden biri, site içinde kaybolmak, aradığım şeyleri bulamamak. Hadi bir ihtimal istediğim ürün veya hizmete ulaştım ve satın alma yaptım diyelim. Bu seferde bir sorun olduğunda karşımda bir muhatap bulamamak beni çıldırtıyor. Belki de 10 saniyede çözülecek bir problem için, saatlerce uğraştığımı bilirim. Yok efendim müşteri hizmetlerine ulaş, sonra saatlerce bekle vs. derken, bir bakmışım akşam olmuş… 🙂 (Abartıdan çok hoşlanırım bu arada.)

Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum arkadaşım ya, bana lütfen pratik çözümler üretin. Ben de reklamlardaki o mutlu müşterilerden olmak istiyorum. 🙂

Bir süre işte böyle düşündüm, düşündüm… Günlerden bir gün alışveriş yaparken bir web sitesine denk geldim. Bir varmış bir yokmuş gibi masalsı şekilde devam edeceğim. Çünkü tam da öyle sihirli bir dokunuş yaşadım. Alışveriş yapmaya çalıştığım sitede sağda çat diye bir ”Canlı Sohbet Sistemi” açıldı. Neymiş bu felan filan derken, hoşuma gitti bu araç. Karşılıklı konuşmaya başladık… 🙂 Tabii konuşmaya başladık derken, koyu sohbete girmedik. 🙂 Biliyorum çok da yeni bir şey keşfetmemişsin, zaten piyasada çevrimiçi birçok ”Canlı Sohbet Çözümü” var diyeceksiniz. Evet var biliyorum, ama anlatacağım araç diğerlerinden biraz daha farklı.

Aracımızın adı: JivoChat.

Lütfen hemen gidip kendiniz araştırmayın, önce benden dinleyin. 🙂

JivoChat Nedir?

JivoChat; çevrimiçi her işletmenin son kullanıcıyla etkileşime geçmesini sağlayan, sohbet için mükemmel özellikler sunan, profesyonel bir Canlı Sohbet hizmetidir.

Daha demin üstte demiştim ya: ”Ben de o reklamlardaki mutlu müşterilerden olmak istiyorum.” diye, işte JivoChat’in sayfası da tam olarak böyle açılıyor. Sonrası da malum işte sohbet, muhabbet… 🙂

Sohbet, muhabbet dediysem; ”JivoChat site üzerinden canlı desteğiyle, müşterilerle her daim iletişim içinde olmanızı sağlıyor.” demek istiyorum aslında.

Aslında sadece web siteniz üzerinden değil! Popüler uygulamalardan da ziyaretçilerinizi yanıtlayıp takip edebiliyorsunuz. Böylece birçok uygulamaya göz atmak yerine, tüm mesajları tek bir kanal üstünden alıp, JivoChat üzerinden cevaplayabiliyorsunuz. Bir de JivoChat’in mobil canlı destek uygulaması var ki, gittiğiniz her yerde, müşterilerinizle aranızdaki bağı koparmadan sohbete devam edebiliyorsunuz.

JivoChat Fiyat Planları:

Ücretsiz

Sınırsız sohbet ve website ekleme

 • 20 dilde oluşturulabilir sohbet aracı
 • Masaüstü, mobil ve tarayıcı temsilci uygulamaları
 • 7/24 teknik destek

Profesyonel Plan (35 TL)

Sınırsız sohbet ve website ekleme

 • 20 dilde ayarlanabilir sohbet aracı
 • Masaüstü, Mobil ve Tarayıcı uygulamaları
 • 7/24 teknik destek
 • Akıllı tetikleyicilerle proaktif konuşma başlatma
 • Sosyal profillerde dahil tam ziyaretçi bilgisi
 • Akıllı yazım önerileri
 • Temsilciler arası sohbet aktarımı
 • Sitenizdeki ziyaretçileri canlı takip

… Daha uzayıp gidiyor profesyonel sürümün özellikleri. Detaylar için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuç

E ticaret siteniz, blogunuz vb. web siteniz içim temel bir canlı sohbet çözümü arıyorsanız, JivoChat temel ve ileri düzey özellikleriyle, tam aradığınız araç olabilir. Fiyatlandırmaya gelince, bu aracı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tabii ücretsiz abonelik için ücretli sürüme oranla bazı sınırlamalar var.

Profesyonel planın özelliklerini daha iyi anlamanız için ise, JivoChat size 14 günlük deneme süresi sunuyor.  İlk olarak ”Ücretsiz Plan”ı ya da işinize uygun olup olmayacağını ölçmek için 14 günlük deneme süresini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir