Instagram Fotoğraflarını Kaydetmenizi Sağlayacak Uygulamalar

Instagram Fotoğraflarını Kaydetmenizi Sağlayacak Uygulamalar

Instagram’daki fotoğraflara web’ten bakarken sağa tıkladığınızda ya da mobilde bunu mutlaka kaydetmeliyim dediğinizde, Instagram buna izin vermiyor. Bu nedenle bir fotoğrafı beğendiğinizde, mutlaka benim gibi ekran görüntüsünü alıp, sonra kesip biçerek, fotoğrafı kullanılır hale getiriyorsunuzdur. Ama bu işlemi yapanlar çok iyi bilir, işlem sonrası fotoğraflar o kadar küçük bir hal alıyor ki; sonrasında kullanmak istenildiğinde pek de işe yaramıyor. Bu yüzden Instagram fotoğraflarınızı telefonunuza, bilgisayarınıza ya da harici diskinize kaydetmenizi sağlayacak bazı uygulamalardan bahsetmek istiyorum.

Instaport ile Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafları, bilgisayarınızın sabit diskine kolayca indirebiliyorsunuz. Belirlediğiniz tarih veya filtreyi seçtikten sonra, karşınıza çıkan tüm fotoğrafları

IFTTT ile Instagram’da beğendiğiniz fotoğrafların hepsini Google Drive’a veya seçtiğiniz diğer depolama alanlarına kopyalayabiliyorsunuz.

InstaSave Instagram’da beğendiğiniz bir fotoğrafın veya videonun linkini alıp, InstaSave’a kopyaladığınızda; mobil uygulama otomatik olarak kopyaladığınız linke ait fotoğrafı telefonunuza indiriyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir