İletişim

Sorularınız, önerileriniz ve hatta eleştiriniz için benimle iletişime geçebilirsiniz. 🙂

  18 yorum “İletişim

  1. Blogunu oldukça beğendim. Emek harcadığın belli oluyor, umarım isttediğin yere gelirsin. sevgiler.

     1. kurumsallıktan kastı anne baba numarası koyar insan çocuk annesini alıp istemeye gelecek seni.

  2. Mrb. Sibel hn.
   araştırmalarınız gayet hoş emeğinize sağlık.
   sizden mümkünse öğrenmek istediğim bir konu var.
   pazar paylarına göre hangi iş kollarının e-ticarette başarılı olduğudur. böylebir araştırmanız varmı? görüşünüzü ve önerilerinizi iletebilirseniz sevinirim. kısacası insanlar net üzerinde alışveriş yaparken almaktan çekinmedikleri ürünler nelerdir.

   1. Teşekkür ederim. Çok geç kalmış bir cevap olacak ama araştırmaya değer güzel bir konu. Ben bunu yazarım ama size artık bir faydası olur mu?

  3. Menülerdeki yazıların gri renkte olması (açık mavi arka plana göre) okunmayı çok zorlaştırıyor değiştirilebilirse iyi olur, bilgilendirmek amacıyla yazdım.

  4. İnternette takılırken rastladım blogunuza, blogger olarak yolunuza devam ederken dijital ajans olmak önemli bir başarıdır diye düşünüyorum. Dijital dünyada ve hayatta başarılarınızın devamını dilerim.

  5. Merhabalar fotoğraf makinası ile çektiğimiz vesikalık fotoğrafları animasyon karekteri yapabileceğimiz rahat bir animasyon programı var mı?

   mesela moviestorm programı gibi rahat ve kapsamlı bir de fotoğrafımızı yükleyebilirsek tam olacak bir program var mıdır acaba
   Şimdiden teşekkürler

   1. Bu konuda yaptığım bir araştırma olmamıştı. Araştırılmaya değer, tabii siz böyle bir program bulmadıysanız. (Biraz gecikmiş bir cevap o nedenle böyle yazdım.)

  6. Sibel Hanım,
   Bloğunuzu çok beğendim, çok emek vermişsiniz ve çok faydalı içerikler olmuş. Üye olmak istedim ama üyelik düğmesini bulamadım 🙁

   1. Meryem Hanım, biliyorum çok geç bir cevap olacak ama uzun süredir blogla çok ilgilenememiştim. Şimdi sahalara geri döndüm. 🙂 Abone ol formu şu an var sitede… Bilginize.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir