İçerik Ve Backlink Hala Kral! [İnfografik]

İçerik Ve Backlink Hala Kral! [İnfografik]

Arama motoru optimizasyonu, yani SEO hakkında takip ettiğim kadarıyla son zamanlarda en çok sorulan sorulardan biri de, backlink’lerin hala Google sıralamasında yükselmek için önemli olup olmadığı yönünde. Bunun cevabını tabi SEO uzmanı olmadığım için ben veremem, ama SEO şirketi Backlinko yaptığı yeni analiz ile SEO’da önemli olan faktörlerle ile ilgili tüm sorularınızın cevabını vermiş.

1 milyon Google sonucunun analiz edildiği araştırmaya göre, backlinkler pagerank’inizin yükselmesinde hala önemli. Hatta şöyle ki, içerik ve backlink arama sonuçlarında yükselmeniz için hala en önemli faktörler.

Analiz tabi sadece bu 2 değişken üzerinde yapılmamış. SEO için gerekli olan birçok bulgu raporda yer alıyor. Detaylı incelemek isteyenler yukarıda verdiğim linke tıklayarak, raporun tamamına ulaşabilir.

Raporun önemli parçalarına ulaşmak için ise aşağıdaki infografiği inceleyebilirsiniz.

içerik ve backlink hala kral! (infografik).001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

8 yorum “İçerik Ve Backlink Hala Kral! [İnfografik]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir