Hakkımda

sibel hoş kimdir

26 Kasım 1988 yılında Balıkesir’de doğdum. İlköğretim ve lise yıllarım yine Balıkesir’de geçti. Üniversite eğitimimi Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nde tamamladım. Öğrencilik yıllarım boyunca teknoloji sitelerinde editörlük ve çevirmenlik yaptım.

Mezun olduktan sonra dijital pazarlama ve iletişim uzmanı olarak sektöre giriş yaptım. Ajanslardaki serüvenim pek uzun sürmedi. En iyisi ben kendi işimi yapayım dedim ve içerik pazarlama, dijital pazarlama, sosyal medya, online reklamcılık konularında firmalara dijital iletişim uzmanı olarak destek verdim.

Yukarıda saydıklarımdan benim için en önemli konu içerik pazarlamaydı. Bu yüzden hayatımın en doğru hamlesinde bulunarak,  ”Mıknatıs Content Agency” i kurdum.

İşte böyle…

Bu siteyi açma amacım: Bilgi sahibi olduğum konularda ziyaretçilerime açıklayıcı, bilgilendirici içerikler sunmak, bu konularda danışmanlık hizmeti almak isteyenlere bir nebze olsun yardımcı olmak ve ülkemizin yeni yeni adapte olmaya başladığı bu dijital süreçte firmalara katkı sağlamak.

John Nalder’in bir sözü vardır: Zaman, teknoloji ile birlikte çalışan eğitimcilerin zamanıdır diye. Bu sözden ve teknolojik alanda yaşanan bu devrimden yola çıkarak, sizi de bu teknoloji devriminin bir parçası olmaya davet ediyorum. Hayatınızda bir şeylerin değişmesini istiyorsanız, harekete geçin.

Düzenleme 2019: Bir de Instagram sayfam var hobilik: bismoothie

15 yorum “Hakkımda

  1. Dolu dolu bir yaşantınız varmış. Ayrıca adeta hayatınız boyunca dijital dünyadan kopamamışsınız 🙂

  2. Mükemmel bir iş yapıyorsunuz. Kıymetinizin bilinmesi dilekleri ile başarılar sizin olsun.

  3. blogunuza sosyal bir platform vasıtasıyla ulaştım ve sık kullanılanlara ekledim.başarılarınızın devamını diliyor ve yeni yazılarınızı bekliyorum …sevgiler

  4. Mail adresinizi alabilir miyim acaba Sibel Hanım? Bitirme tezimi yazıyorum ve sizinle iletişim kurmak istedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir