Gnctrkcll Blogger Etkinliği: Gnctrkcll Mobil Uygulama Yayında

Gnctrkcll Blogger Etkinliği: Gnctrkcll Mobil Uygulama Yayında

12 Ağustos’ta Turkcell Genç Segment Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar’ın organize ettiği, 20 blogger’ın katılımıyala gerçekleştirilen Gnctrkcll Blogger Etkinliği’nde bir araya geldik. Etkinliğin detaylarına geçmeden önce bu etkinliği düzenleyen İz İletişim‘e, Gnctrkcll ve Turkcell ekibine böyle bir gecede bizi buluşturdukları için teşekkür etmek istiyorum.

Gnctrkcll Blogger Etkinliği- Gnctrkcll Mobil Uygulama Yayında.001

Gnctrkcll Blogger Etkinliği, Turkcell Genç Segment Pazarlama Direktörü Bahar Uçanlar’ın Turkcell’in gençlik kulübü gnctrkcll’in, tüm marka dünyasını ve eğlenceyi tek bir mobil uygulamada buluşturduğu gnctrkcll’in yeni uygulamasını anlatmasıyla başladı ve gecede bize de bu uygulamayı deneyimle olanağı sunuldu. Uygulamayı biraz detaylandıracak olursak:

Uygulamayı cep telefonlarına indiren gnctrkcll’liler kullanım ve paket bilgilerini sürekli kontrol edebilirken, diğer yandan da uygulamanın içindeki kişiselleşen kurgular ile eğlenme şansına sahip oluyor.

İlk aşamada iOS ve Android cihazlar için geliştirilen mobil gnctrkcll uygulamasını cep telefonlarına yükleyen gençler, kendi profillerini oluşturarak kişisel kullanım ve paket bilgilerini güncel olarak takip edebiliyor. gnctrkcll’lilere özel olarak hizmet veren müşteri temsilcileri gencaver’lere tek bir tıklamayla ulaşarak, ihtiyaç, talep ve beklentilerini aktarıyor; sorularına anında yanıt alıyor. Ayrıca güncel kampanya ve marka işbirliklerinden haberdar oluyor, tek bir tuşla marka faydalarında geçerli şifreyi alabiliyor. Bunun yanı sıra kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak edindiği “rozetler” sayesinde ise çeşitli markalardan sürpriz hediyeler kazanıyor.

Gnctrkcll Blogger Etkinliği- Gnctrkcll Mobil Uygulama Yayında.001

Bu muhteşem uygulamayı deneyimle şansı bulabildiğimiz etkinlikte, gecede bulunan tüm yetkililer herkesle yakından ilgilenerek; tüm sorularımızı cevapladı. Pozitif enerjileriyle de uygulamaya ne kadar inandıklarını bize gösterdiler.

Bizim için gecenin en önemli sürprizlerinden biri de, avantajlı bir dünyayı eğlence ile birleştiren gnctrkcll uygulamasının dijital kanallarda yayınlanan “App’siz adam” reklam filminin App’siz adamının gecemize renk katmasıyla gerçekleşti.

Gnctrkcll Blogger Etkinliği- Gnctrkcll Mobil Uygulama Yayında

 

Vizyona girdiği yılda gişe rekorları kıran Issız Adam filmine gönderme yapan filmin kahramanı “App’siz adam”. Reklam filminde gnçtrkcll uygulamasını indirmeyen bir gnctrkcll’linin kimseye itiraf edemediği gizli hüznü anlatılıyor.

Tüm marka dünyasını ve eğlenceyi tek bir uygulamada buluşturan ve tüm üyelerini aynı çatı altında buluşturan gnctrkcll uygulaması ile gnctrkcll’lilerin marka ile ilgili bilmek istediği her şey en sosyal ve eğlenceli şekli ile her an ceplerinde.

App’siz adam reklam videosu:

http://youtu.be/92jRuW6iBn0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir