Geleneksel Reklam Mı? Dijital Reklam Mı? [İnfografik]

Geleneksel Reklam Mı? Dijital Reklam Mı? [İnfografik]

Her şey dijitale kayıyor diye bir söylenti var etrafta. Sizce de öyle mi?

Ben kendi şahsi fikrimi belirteyim. ”Her şey dijitale kaymıyor, dijitalle bütünleşiyor.”

Dijital pazarlamaya gelecek olursak, en hızlı büyüyen sektörlerden biri olduğu aşikar. Biliyorsunuz, geleneksel reklam modelleri dijital reklamlara oranla oldukça maliyetli. Küçük ve orta ölçekli işletmeler bu maliyeti kaldıramaz. Bu yüzden dijital reklam modelleri, ulaşılmak istenen hedef kitle için en etkili ve ölçümlenebilir yoldur diyebiliriz. Büyük ölçekli işletmeler içinse, hedef kitleyi her mecrada yakalamayı sağlayan bir tamamlayıcı.

Evet, geleneksel medya, özellikle TV reklamları, hala en önemli güç. Fakat geleneksel reklam formlarının hızla demode hale geldiğini de göz ardı etmemeniz gerek.

Aşağıdaki infografikte inceleyeceğiniz rakamlar, sağ Twix mi yoksa sol Twix mi karar vermenize yardımcı olacaktır. Seçim sizin…

Geleneksel Reklam Mı? Dijital Reklam Mı? [İnfografik].001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir