En İyi Instagram Etiketleri (Hastags) Nasıl Bulunur?

En İyi Instagram Etiketleri (Hastags) Nasıl Bulunur?

Instagram hashtags (etiketleri), Instagram kullanıcılarının yeni içerikler keşfetmesini sağlayan bir yol. Şöyle ki etiket (hastag) dediğin şey aslında bir sembolden ibaret… Al işte bu ” #.” Eee tabii her şey bu sembol değil. Arabanla bir fotoğraf çektirdin ve arabanı mı ön plana çıkarmak istiyorsun, o zaman basacaksın #araba, #onunarabasivar hashtag’lerini. 🙂 Ya da kesin araba, sigara, saat, tesbih vb. böyle şeyleri ön plana çıkarmak istiyorsundur. O zaman ben söylemeyeyim ne yapacağınızı, siz işinizi bilirsiniz. 🙂

Instagram Hashtag (Etiket) Limiti

Instagram her paylaşım için sizi yalnızca 30 hashtag (etiket) ile sınırlıyor.  Sınırladığı için doğru hashtag’leri kullanmanız önemli.

Tabii hashtag’lerinizi paylaşımınızın yorum bölümüne koyarsanız, bu problemden kurtulabilirsiniz.

En İyi Instagram Etiketleri (Hastags) Nasıl Bulunur?

Popüler ve alakalı hashtag’ları bulmak için değişik yollar ve araçlar mevcut. Bu araçlardan 1-2’sini hemen söylüyorum.

İlgili İçerik: Instagram’da 2019’un En Popüler 50 Hastag’i (Etiketi)

Top Hashtag

Bu araç sayesinde en iyi hashtag sıralamasını görebilir ve her hashtag’in ne kadar popüler olduğuna ilişkin bilgiler bulabilirsiniz. Her bir anahtar kelimenin yanında, anahtar kelimenin kaç kez kullanıldığı yazıyor.

All Hashtag

All Hashtag belirli bir anahtar kelimeye dayalı olarak ilgili hashtag’ler üreten bir araç. Bu araç sayesinde ihtiyacınız olan doğru hashtag’lerı bulmak için üç filtre seçeneğiniz var.

1-Top (En çok kullanılanlar)

2- Randon (Rastgele hashtag’ler)

3- Live (Canlı hashtag’ler)

9 yorum “En İyi Instagram Etiketleri (Hastags) Nasıl Bulunur?

  1. Gerçekten sibel hanım bizim gibi yeni başlayanlar için tam bir kullanma klavuzu oluşurmuşsunuz . Instag. Yapsa bu kadar olurdu 👍👏👏👏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir