En Çok Kullanılan İnternet Tarayıcıları 2019 [Güncel]

En Çok Kullanılan İnternet Tarayıcıları 2019 [Güncel]

Son Güncelleme: 14/12/2019

Tarayıcı deyince aklıma nedense hep Internet Explorer gelir. Sanırım Twitter’da bir parody hesabı vardı. Ondan dolayı baya beynime işlemiş. 2017’ye girerken ”Hoşgeldin 2008” tweet’i ile gönüllerde taht kurmuştur. 🙂 O kadar yavaş yani… Babam kullandığı için biliyorum. Eve gidince bazen babamın bilgisayardan bir şeye bakayım diyorum. 1234566 saatte açılmıyor ya! Çok ciddiyim.

Bu kadar yerdim ama istatistikler böyle söylemiyor. Hala ciddi bir kitle tarafından kullanılıyor Internet Explorer. Attığım başlığa bakın, ben hala takmışım Internet Explorer‘a konuşup duruyorum. Siz bana değil, istatistiklere bakın. İstatistikler yalan söylemez. 🙂

En Çok Kullanılan İnternet Tarayıcıları 

Google Chrome benim de ilk tercihim. Ama telefonda alışkanlıktan olsa gerek Safari kullanıyorum. Genel kullanıcı profiliyle çok uyumluyumdur hiç şaşmam. 🙂 O da ne Allah’ım… Internet Explorer’ım benim. Hala kullanılıyorsun. Ben de seni babamdan başka kimse kullanmıyor sanıyordum. Yanılmışım. bu da bana kapak oldu.

internet explorer pazar payı

Kaynak: stetic

5 yorum “En Çok Kullanılan İnternet Tarayıcıları 2019 [Güncel]

  1. Opera neden kullanılmıyor anlamış değilim. Bence en kullanıcı dostu ve en estetik tarayıcı Opera. En son Firefox Quantum denedim ama oda Opera’nın yerini doldurmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir