Crello: Ücretsiz Online Tasarım Aracı

Crello: Ücretsiz Online Tasarım Aracı

Özellikle kendi işini yapanların ve küçük işletmelerin bir de tasarım için ajanslara ayıracak bütçesi yok. Bu yüzden kendi söküklerini kendileri dikmek zorundalar. ”Eee tasarım bilmiyorum, nasıl olacak bu işler?” demeyin. Çünkü birçok online tasarım aracı artık size bu konuda yardımcı oluyor.

İlgili İçerik: GIF Oluşturmak İçin Kullanabileceğiniz Ücretsiz 3 Online Araç

Video, tasarım, GIF, test oluşturma, infografik araçları, mobil uygulamalar… Ooo aradığınız her şey online olarak artık size sunuluyor. Tabii markama özel, hiç kimsenin duymadığı, görmediği şeyleri yapmak istiyorum derseniz, bu araçlar daha o düzeyde değil. Bırakın da öyle olsun, her işi çözmesinler 🙂 Yoksa bize gerek kalmaz.

İlgili İçerik: İnfografik Yapmanızı Sağlayacak 5 Online Araç

Bu kadar online’daki araçlarda iş yapar diye konuştuktan sonra size bugün tanıtacağım araçtan bahsedeyim. Ücretsiz tasarım aracımızın adı: Crello. Canva benzeri bir online tasarım aracı aslında Crello. İçerisinde sosyal medya görselleri hazırlayabileceğiniz şablonlar, ücretsiz broşür/afiş tasarlayabileceğiniz şablonlar, yani kısacası ne ararsanız var. Boyutlandırmalar size kalmış. 10.000 adet ücretsiz şablondan bahsediyorum. İçinde işinize yarayacak şablonlar illa ki vardır.

Crello Nasıl Kullanılır?

Crello‘yu açtığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran geliyor. Sağ üst köşeden, öncelikle kayıt olmakla işe başlayabilirsiniz.

Üye olduktan sonra ise karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. Profilinizin sağ tarafında bulunan ”Create A New Design” bölümünden ilerlemek istediğiniz tüm formatlar listelenmiş olarak karşınıza çıkıyor. Örneğin, sosyal medya postu mu yapmak istiyorsunuz? O zaman hemen aşağıda bulunan ”Social media” butonunu tıklayıp, sosyal medya çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir