Clear: Sosyal Medya Geçmişinizdeki Uygunsuz İçerikleri Silen Uygulama

Clear: Sosyal Medya Geçmişinizdeki Uygunsuz İçerikleri Silen Uygulama

Clear- Sosyal Medya Geçmişinizdeki Uygunsuz İçerikleri Silen Uygulama.001

Sosyal medyayı uzun süredir  kullanıyorsanız; sinirlendiğiniz, üzüldüğünüz veya sevindiğiniz çeşitli zamanlarda ne tarz tweet’ler attığınızı ya da paylaşımlarda bulunduğunuzu hatırlamamanız normal. Belki küfür ettiniz, belki de argo konuştunuz, kim bilir belki de komik olduğunu düşündüğünüz için uygunsuz fotoğraflar paylaştınız… Bunların hepsi çeşitli ihtimaller…

Yaptığınız bu paylaşımların ileride başınıza dert olmaması için, zaman zaman içinizde geçmişteki tüm paylaşımları kontrol etme isteği doğabilir. Tabi o kadar çok post’u tek tek incelemek saatleriniz hatta günlerinizi alır ve işin içinden çıkamayabilirsiniz. Bu yüzden bugün size sosyal medya geçmişinizdeki uygunsuz içerikleri silmeye yarayan ”Clear” uygulamasından bahsedeceğim.

Clear, Facebook, Twitter ve Instagram da dahil olmak üzere sosyal ağlar ile entegre olarak çalışan ve bu sosyal ağlardaki geçmişinizi analiz ederek, uygunsuz içerikleri işaretleyip size listeleyen bir uygulama. 

Favori sosyal ağlarınızın hepsi ile entegre çalışan uygulama, sizin direkt izniniz olmadan belirlediği postları asla silmiyor ve bu konuda güvenlikle ilgili ciddi taahhütlerde bulunuyor.

4 yorum “Clear: Sosyal Medya Geçmişinizdeki Uygunsuz İçerikleri Silen Uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir