Blogunuza Yön Vermenizi Sağlayacak 32 Blog Konusu

Blogunuza Yön Vermenizi Sağlayacak 32 Blog Konusu

Blog yazmak isteyen insanların en büyük sıkıntılarından biri de neyi nasıl yazacakları konusudur. Her blog yazarı değinilmemiş konulara değinmek, hiç yazılmamış konular hakkında yazmak istese de, blog yazmak sadece bundan ibaret değildir.

Blog yazarken güncel konuları irdeleyebilir, gittiğiniz bir filmi analiz edebilir, uzmanlık alanınızla ilgili bilgilendirici konular hakkında yazabilir, popüler videolara ve görsellere blogunuzda yer verebilirsiniz. Eğer blog yazmak istediğiniz halde bazen ne yapacağınızı bilemiyorsanız, aşağıdaki görselde sizin için 32 blog konusu belirledim. Bu ana başlıkları inceleyebilir ve blogunuza bu şekilde bir yön verebilirsiniz.

İşte sizin için seçtiklerim:

Blogunuza Yön Vermenizi Sağlayacak 32 Blog Konusu.0018 yorum “Blogunuza Yön Vermenizi Sağlayacak 32 Blog Konusu

  1. Bir web sitesi; amacını popülerlik olarak belirlediğinde, yukarıdaki belirttiğiniz tavsiyeler devre dışı kalmış oluyor diye düşünüyorum. Başarılı bir blog olmak için ise; daim olarak belirli bir konu üzerinde yazılar yazması gerek. Ama amaç sadece blog yazmak için yazmaksa, yukarıdaki konular gayet geniş bir içerik sağlayacaktır.:)

    1. Aslında belirli bir konu hakkında yazarken de yukarıdaki tavsiyeler kullanılabilir. Dijital pazarlama ve teknoloji üzerine yazıyorsak incelemeden tutunda,röportaja analize kadar her şey hakkında yazılabilir.

      Popülerliği amaçlayan insanlarında yaptıklarını aynı çerçevede değerlendirebiliriz aslında. Özgün olduktan sonra, herkes çeşitli değerlendirmeler, analizler yapabilir.

  2. Hepsini uygulayamazsam da bir çoğunu deneyeceğim. Faydalı bir paylaşım teşekkürler…

  3. bir blog sitesinin başarılı olabilmesi özgün içerik paylaşılması gerekiyor. Bunun dışında yapılabilecek seo çalışmaları blogun gelişmesinde faydalıdır. Arama motorları optimizasyonu sonuçları her zaman için özgün makaleler için iyi sonuç verir. Ama yazdığınız makale gayet güzel.

  4. Az bilinen bilgiler’i de ekleyebilir miyiz? 🙂 İnsanlar çok fazla merak eder böyle bilgileri 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir