Aradığınız Tüm Hizmetler İçin 3F- Farklı, Faydalı, Fevkalade Çözümler

Aradığınız Tüm Hizmetler İçin 3F- Farklı, Faydalı, Fevkalade Çözümler

Bugün size hizmet sektörü ile ilgili online arama yaparken listeleme yöntemlerinden sıkılanlar için yeni bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılar için büyük kolaylık sağlayacak platformun adı: ”Faydabul.com.”

Ne işi mi yarıyor bu faydabul.com?

Öncelikle bireysel kullanıcı tarafından bahsedeyim. Bireysel kullanıcı iseniz siteye girip, ücretsiz üye oluyorsunuz. Sonra hizmet sektörü ile ilgili hangi konuda yardıma ihtiyacınız varsa, talep bırakıyorsunuz. Diyelim ki, İstanbul’da yaşıyor ve ev arıyorsunuz. Sistem üzerinden hizmet almak istediğiniz il ve ilçeyi girdikten sonra talebinizi detaylı şekilde yazıyorsunuz.

Örnek Talep:

Şişli Mecidiyeköy’de Profilo Alışveriş Merkezi’ne yakın 3 artı 1 ev arıyorum. Aradığım dairenin en fazla 5 yıllık bir bina olmasını istiyorum. Evi tutmam için gerekli diğer özellikler ise: Doğalgaz, güvenlik ve asansör. Bütçem 1250 TL. Çift depozito ödeme konusuna sıcak bakmıyorum. Bu yüzden lütfen çift depozito isteyecek olanlar geri dönüş yapmasın.

Detaylı talebimi de yazdım.

Şimdi ne mi olacak?

Yazdığım talep benim seçtiğim il ve kategoride sisteme kayıtlı olan tüm kurumsal üyelerin hepsine SMS ve mail ile gidecek. Talebimle ilgilenen kurumsal üyeler bana geri dönüş yapacak.

A’dan Z’ye tüm hizmet sektöründe kendi taleplerinizi oluşturarak ulaşmanızı sağlayan faydabul.com , bütçenize uygun fırsatları yakalamanız için size birçok kolaylık sağlıyor. Böylece site site gezerek listelenmiş ilanlara bakarak kaybettiğiniz zaman kaybından kurtarıyor.

Faydabul’un Kurumsal Üyelere Sağladığı Fırsatlar

Kurumsal üyeler faydabul.com ile potansiyel müşterilerinize her zamankinden daha yakın oluyor.

Nasıl mı?

Faydabul.com‘a girip, sisteme ücretsiz üye oluyorsunuz. Sonra hangi hizmet kategorilerinde hizmet veriyorsanız (en fazla 5 tane) bu alanları işaretliyorsunuz. Seçtiğiniz hizmet kategorileriyle ilgili bireysel kullanıcılardan bir talep geldiğinde SMS ve mail yoluyla size bildiriliyor.

Adım adım anlatmak gerekirse,

faydabul kurumsal üyelik

Kurumsal üyeler için ücretlendirme politikaları ise,

faydabul ücretlendirme

 

Ben elimden geldiğince anlatmaya çalıştım, daha fazlasını isteyenler; aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilir.

2 yorum “Aradığınız Tüm Hizmetler İçin 3F- Farklı, Faydalı, Fevkalade Çözümler

  1. Faydalı ve başarılı bir sistem olmuş , bilgilendirmeniz için teşekkürler Sibel hanım 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir