2018’de Gelmesi Muhtemel Instagram Güncellemeleri: Regram ve Diğerleri

2018’de Gelmesi Muhtemel Instagram Güncellemeleri: Regram ve Diğerleri

Ya arkadaş sen sürekli SnapChat’e meydan okuyacağına önce bir kendi söküklerini diksene… Instagram bu lafım sana. Alınmaca gücenmece olmasın kardeşim. Zengin ettin bu ”Repost” uygulamalarını. İş birliği içinde misiniz? Açık açık konuşun. Zaten iPhone’da saklama alanım dolu, bir de fazladan repost uygulaması yüklemek zorunda kalıyoruz. Hiç ”Bu kadar konuşuyorsun ama artık ”Regram”ı test ediyoruz.” deme. Şimdiye kadar aklın nerdeydi? Çok doluyum bu konuda. 10 saniyede yazdım bu kadar cümleyi haberin olsun.

İlgili İçerik: Regram Nedir?

Instagram ‘Regram’ butonu

Instagram, Regram butonu üzerinde çalışmalarına başladı. Bu birçok kullanıcının uzun zamandır beklediği bir özellik. Şu an içeriği yeniden paylaşmak isteyen kullanıcılar resimlerini veya videolarını cihazlarına kaydediyor, kendi hesaplarında yeniden paylaşmak için ise üçüncü parti ”Repost” uygulamalardan birini kullanıyor.

Aşağıdaki ekran görüntüsü, Instagram’ın bu özelliği test ettiğinin bir kanıtı. Zahmet olacak ama üçüncü taraf uygulamalar güvensiz olduğu için umarım kısa sürede bu özellik kullanıcılarla buluşur.

 

En Yakın Arkadaş Listesi

Instagram bu yılın başlarında favori arkadaşlarınızdan oluşan listeler oluşturmanıza olanak sağlayacak bir özelliği test etmeye başladı. En yakın arkadaşlarınızla oluşturacağınız gruplarda, içeriklerinizi sadece bu kişilerle paylaşabileceksiniz.

Bu listeyi oluştururken, en yakın arkadaşlarınıza onları bu listeye eklediğinize dair bir bildirim gönderilmeyecek.

WhatsApp’ta Paylaş

Instagram insanların profil ve post’larını Whatsapp’ta paylaşmaları için de test çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: thenextweb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir