2016 Yılında Markanızı Yeni Trendlerle Buluşturun [İnfografik]

2016 Yılında Markanızı Yeni Trendlerle Buluşturun [İnfografik]

2015’i geride bıraktık. Adettendir bu alanda çalışan herkes gelecek yılın trendleri ile ilgili 1-2 yazı yazmıştır. Benimki biraz gecikti… Hatta yeni yıla girmeden önce yazmam gerekiyordu, fakat bu yaptığım infografik üzerinde çok uğraştım ve ancak tarih 9 Ocak’ı gösterdiğinde yayına alabildim.

Aslında hala dijital medya ile ilgili bir şeyler anlattığımızda bize düşmanca bakan, sanki gasp ediliyormuş gibi tavırlar sergileyenler varken, bu trendleri yazsam ne olacak yazmasam ne olacak diye düşünmedim değil. Ama düşmanca bakanlar kadar, bu konulara dostça yaklaşanlar, yenilikleri bir an önce markalarına entegre etmek isteyenler de olduğu için onlara haksızlık etmek istemedim ve aşağıdaki infografiği hazırladım.

2016’da yeniliklere açık tüm markalara başarılar diliyorum. Bu yıl umarım sizin yılınız olur.

2016 Yılında Markanızı Yeni Trendlerle Buluşturun [İnfografik].001

Bizimle infografik deneyimi yaşamaya hazır mısınız?

Markanıza ait verilerin, hedef kitlenize etkin biçimde ulaşmasını sağlayacak infografiklerin hazırlanması için Mıknatıs Content Agency olarak her zaman yanınızdayız.

Popülaritesi giderek artan bu görsel çözümden siz de yararlanmak istiyorsanız, iletişim için bana: sibel@miknatisdijital.com ya da sibelhos@gmail.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.

7 yorum “2016 Yılında Markanızı Yeni Trendlerle Buluşturun [İnfografik]

  1. Hocam bu nasıl güzel bir içerik. Emekleriniz için size teşekkür etmek isterim. Yeni içeriklerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir